INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë mendoi i ati i këngëtares shqiptare për foton pothuajse NUDO të saj?! Atë që mendon çdo prind! [FOTO]

Çfarë mendoi i ati i këngëtares shqiptare për foton pothuajse NUDO të saj?! Atë që mendon çdo prind! [FOTO]

Publikuar më: 14:06 12-09-2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, vendosi të na habisë jo pak, kur për 30 vjetorin e saj postoi një foto thuajse totalisht nudo. Ajo e shoqëri foton me nënshkrimin: “Ja se si duken të 30-tat”, duke u shprehur gjithashtu se ndihet mjaft mirë me trupin e saj.

Por pas kësaj fotoje ka reaguar edhe i ati i Bebes të cilit nuk i ka pëlqyer aspak kjo foto dhe i ka kërkuar të bijë ta fshijë menjëherë.

“O zot ti duhet ta fshish menjëherë këtë foto”, mësohet ti ketë thënë i ati, ndërsa këngëtarja tha për revistën E! News se e ka refuzuar prerë kërkesën e të atit, duke mos e diskutuar fare.

Ajo u shpreh se është mjaftueshëm e rritur për të vendosur vetë për jetën e saj.

ambient.PNG

 

Article Logic
Execution time: 0.0036051273345947