INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Plas keq, Ish reperja reagon ndaj postimit nudo të Bebe Rexhës! Këngëtarja ''ndyn'' fjalorin me nerva për të: 'Zuskë... [FOTO]

Plas keq, Ish reperja reagon ndaj postimit nudo të Bebe Rexhës! Këngëtarja ''ndyn'' fjalorin me nerva për të: 'Zuskë... [FOTO]

Publikuar më: 16:28 02-09-2019

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, me datën 30 gusht festoi ditëlindjen e 30-të. 

Përveç projektit të ri që solli, biondja gjatë ditës publikoi edhe një fotografi komplet të zhveshur, për të treguar se mosha është vetëm numër për të dhe se ndihet në top-formë.

Me këtë rast, bukuroshja mori një sërë komentesh negative, duke i thënë se në këtë mënyrë nuk mund të jetë në qendër të vëmendjes.

Një reagim rreth kësaj e ka bërë edhe reperja Gjira e cila jeton dhe vepron në Gjermani, teksa thotë se nuk duhet të humbni fytyrën dhe moralin për para dhe famë.

“Nuk ia vlen me humb fytyrën dhe moralin për pare dhe famë, është bërë monotone me të pasme dhe gjoks. Më ka marrë malli të dëgjoj një këngë me vëmendje se po e di që të gjithë kanë pare e Gucci”- ka shkruar Gjira.

auto_Capture1567430783.jpg

Ndryshe, Gjira qëndroi një kohë të gjatë në Prishtinë, desia tashmë është kthyer në Gjermani për të vazhduar jetën me familjen e saj.

Pas komenteve, akuzave dhe ofendimeve të ndryshme për foton e publikuar për 30-vjetorin e saj, po ashtu nuk ka nguruar duke i kthyer një përgjigje epike dhe Gjira Kajtazit.

Në një status në Twitter ajo ka shkruar: "Po unë jam një zuskë, një kur… Të gjitha këto”- ka shkruar e nxehur ajo.

auto_da1567431202.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0039741992950439