INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Norës edhe Tuna ndahet nga bashkëshorti i saj? Patrisi me këtë reagim na ngriti dyshime të reja[FOTO]

Pas Norës edhe Tuna ndahet nga bashkëshorti i saj? Patrisi me këtë reagim na ngriti dyshime të reja[FOTO]

Publikuar më: 17:22 02-09-2019

Duket se kjo periudhë po kthehet në një furtunë të vërtetë në ndarjen e çifteve të famshme të shoëbizzit.

Kohëve të fundit kemi dëgjuar nga Miley Cyrus dhe Liam Hemsëorth në rang botëror, e deri tek çifti shqiptar Nora Istrefi dhe Robert Berisha.

Ndërkohë edhe Loredana me Mozzik po përfliten se janë në terma aspak të mira.

Tuna është e fundit, e cila po ngrin gjithashtu dyshime. Ajo ndodhet me pushime në Islandë, po ndryshe nga herët e tjera e vetme pa praninë e bashkëshortit të saj.

Ndërkohë, që më në fund ka reaguar edhe Patrisi.

Nga Amerika ai ka ndarë një foto nga palestra, nga ku duket se nuk po e ndalon stërvitjen e tij.

Në këtë mënyrë shihet se ata janë larg njëri-tjetrit dhe po marrin kohën e tyre për t’i zgjidhur gjërat.

Screenshot_3-7.jpg

Screenshot_4-2-1.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0034580230712891