INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tha se është ndarë, por SARP-i thyen shumë zemra, shfaqet më i dashuruar se kurrë me të dashurën! [FOTO]

U tha se është ndarë, por SARP-i thyen shumë zemra, shfaqet më i dashuruar se kurrë me të dashurën! [FOTO]

Publikuar më: 15:17 02-09-2019

Aktori i njohur turk Çagatay Ulusoy është shfaqur për herë të parë pas lajmeve për ndarje, me aktoren Duygu Sarisin. Çifti me sa duket është ende bashkë dhe këto foto qetësuan fansat e tyre që po vlonin që prej 2018-s për të ditur më shumë rreth marrëdhënies që kanë dy aktorët.

Çagatay Ulusoy dhe Duygu Sarısın u lidhën dy vite më parë dhe katër muaj pas ndarjes në tetor, ata deklaruan se janë ende të dashuruar: “Gjithçka po shkon shumë mirë, ne jemi të lumtur nuk ka asnjë problem”.

Ata kanë nisur pushimet larg zhurmës së qytetit dhe kanë marrë një varkë me qira, që kushton 2500 euro në ditë, për të mos përmendur më tej kostot e hotelit apo shpenzimet e tjera gjatë ditë. Dyshja është e vendosur për ta shijuar në maksimum rikthimin së bashku, kështu që çdo shpenzim është mëse i justikuar.

sar.png

Article Logic
Execution time: 0.0037119388580322