INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Urimi i Ronela Hajatit për ditëlindjen e saj me siguri do kthehet TREND në INSTAGRAM! [FOTO]

Urimi i Ronela Hajatit për ditëlindjen e saj me siguri do kthehet TREND në INSTAGRAM! [FOTO]

Publikuar më: 12:30 02-09-2019

Bëhuni gati se ditëlindja e Ronela Hajatit do të zgjasë 1 muaj. Këngëtarja e talentuar feston sot ditëlindjen e saj të 30-të dhe pavarësisht shumë urimeve që ka marrë ka dashur ta urojë edhe vetë veten e saj! Me një postim në Instastory, Ronela i uron vetes ditëlindjen dhe i thotë (prapë vetes) se është si shpirt!

“Në këtë ditë të shënuar që do të mbahet mend në shekuj si ditëlindja e të madhes Hajati, dua t’i them vetes, Ron je si shpirt!”, shkruan Ronela.

dite.jpg

 

Më pas ajo vijon me një tjetër postim:

“Shumë urime për mua. Një Virgjëreshë e vërtetë ditëlindja e së cilës do të zgjasë një muaj!”, shkruan ajo.

dita2.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0025641918182373