INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Gangsta'' pasi ka bërë këtë ''ndërhyrje'' të vogël në fytyrë? Anxhelina Hadërgjonaj zbulon të vërtetën e saj! [FOTO]

''Gangsta'' pasi ka bërë këtë ''ndërhyrje'' të vogël në fytyrë? Anxhelina Hadërgjonaj zbulon të vërtetën e saj! [FOTO]

Publikuar më: 13:36 30-10-2019

Anxhelina Hadërgjonaj është një ndër vajzat më simpatike shqiptare e cila vijon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, e cila ndan me të gjithë adhuruesit e saj foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e jetës së saj.

Ajo ka treguar për ndjekësit e saj një histori nga fëmijëria e saj që i lanë shenja në trup.  Me anë të një InstaStory, Anxhelina ka treguar se të çarën e vetull e ka për shkak të një aksidenti që ka pësuar kur ishte e vogël.

“Nuk e bëj që të dukem “gangsta”. E kam çarë që në moshën 6 vjeç. Aksident/. por e mbush gjithmonë me laps vetullash,”-shkruan këngëtarja.


Një tjetër këngëtare që e ka një shenjë të tillë është Adelina Ismaili, edhe kjo e fundit e ka pranuar publikisht se e ka të vrarë prej motrës.

grun.png

Article Logic
Execution time: 0.0027081966400146