INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes, MOZZIK bën veprimin e mrekullueshëm për të bijën e tij dhe me siguri Loredanës i ka pëlqyer! [FOTO]

Pas ndarjes, MOZZIK bën veprimin e mrekullueshëm për të bijën e tij dhe me siguri Loredanës i ka pëlqyer! [FOTO]

Publikuar më: 12:36 01-11-2019

Mozzik dhe Loredana janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët u ndanë disa javë më parë. Ndarja e tyre bëri bujë në mediat rozë dhe jo vetëm, mirëpo ata vazhdojnë që të kujdesen për vajzën e tyre, Hanën, e cila nuk ka mbushur akoma 1 vjeçe. Disa javë më parë, Loredana tregoi se kishte shkruar emrin e Hanës tatuazh në parakrah. Së fundmi, edhe reperi ka bërë një tatuazh për të voglën. Ai ka treguar se ka bërë tatuazh portretin e vogëlushes në pjesën e krahut dhe duket shumë bukur teksa një pikë loti i pikon.

Article Logic
Execution time: 0.0015449523925781