INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
STRESI e thotë TROÇ: Me këtë repere SHQIPTARE s’do bashkëpunoja KURRË! [FOTO]

STRESI e thotë TROÇ: Me këtë repere SHQIPTARE s’do bashkëpunoja KURRË! [FOTO]

Publikuar më: 15:04 10-11-2019

Ai është një ndër reperët shqiptarë me më shumë vite në treg dhe numëron shumë hite e bashkëpunime. Reperi i njohur, Stresi ishte i ftuar në emisionin ‘Shiko kush luan’ nën moderimin e Luana Vjollcës. Teksa luante lojën ‘Paintball’, ai është shprehur se artistja që nuk do të bashkëpunonte kurrë është reperja Rina Balaj. Pa u menduar, Stresi qëlloi mbi foton e saj. Mirëpo, ende nuk ka ardhur një reagim nga këngëtarja, ku menaxheri i saj është shprehur se Rina është tërhequr nga muzika. 

Me kë do ju pëlqente ta shihnit Stresin në një bashkëpunim?

sssss.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073719024658203
    array(1) { ["section"]=> string(76) "stresi-e-thote-troc-me-kete-reper-shqiptare-s-do-bashkepunoja-kurre-f-103079" }