INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E vështirë është! Mes Ledrit dhe Flori Mumajesit, ja në klipin e kujt dëshiron të jetë Kiara Tito! [FOTO]

E vështirë është! Mes Ledrit dhe Flori Mumajesit, ja në klipin e kujt dëshiron të jetë Kiara Tito! [FOTO]

Publikuar më: 14:29 12-11-2019

Së fundmi, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” të moderatores Bieta Sulo ka qenë moderatorja e njohur shqiptare, Kiara Tito. Gjatë intervistës në studio, ajo ka folur për disa detaje të reja nga jeta e saj personale dhe profesionale. Në një moment, Bieta e ka pyetur Kiarën se nëse do t’i jepej mundësia të ishte pjesë e klipit të një artisti kë do të zgjidhte, Flori Mumajesin apo Ledri Vulën. Përgjigjia e Kiarës ka qenë e menjëhershme. Ajo ka refuzuar Ledrin dhe ka zgjedhur Florin, duke thënë se e ka shumë përzemër këtë të fundit, prandaj do i pëlqente të ishte në një klip të tijin.

tito.png

Article Logic
Execution time: 0.0028889179229736