INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot është një YLL, por shihni si dukej Kiara Tito para se të bëhej e famshme, kur se njihte askush! [FOTO]

Sot është një YLL, por shihni si dukej Kiara Tito para se të bëhej e famshme, kur se njihte askush! [FOTO]

Publikuar më: 19:27 29-10-2019

Kiara Tito është padyshim një prej moderatoreve më të ndjekura, por dhe ndër më të komentuarat. Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu edhe nga ajo private.

Se fundmi Kiara ka publikuar disa foto kur ka qenë më e vogël. Në këto foto, Kiara shihet kur ka qenë thjeshtë një bebe dhe më pas një fëmijë. “Një bricjap i vërtetë”, ka shkruar Kiara në një foto ku mban para në duar. 

S'ka dyshime që Kiara ka qenë një bebe shumë e lezetshme! 

tke_es.jpg

guess.jpg

bric.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0041730403900146