INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk është Kiara! I zbuluan identitetin modeles seksi, por a është kjo arsyeja speciale pse Butrinti është me të?! [FOTO/ VIDEO]

Nuk është Kiara! I zbuluan identitetin modeles seksi, por a është kjo arsyeja speciale pse Butrinti është me të?! [FOTO/ VIDEO]

Publikuar më: 08:40 10-09-2019

Ditën e sotme, këngëtari Butrint Imeri hodhi poshtë lajmet se ndodhet në Greqi me prezantuesen Kiara Tito dhe nëpërmjet një videoje zbuloi se pushimet po i kalon me një vajza brune e cila menjëherë tërhoqi vëmendjen e mediave.

Duke u nisur nga postimet e Butrintit duket se këngëtari po kalon disa pushime romantike me vajzën në fjalë për të cilën u aludua se është e dashura e tij e re. Madje së fundmi faqet e fansave të Butrintit në Instagram kanë zbuluar edhe identitetin e saj.

Untitled from Vimeointv.al on Vimeo.

 

Sipas tyre, ajo është modelja që shfaqet në klipin e fundit të Butrintit “Dream Girl”. Ajo quhet Ery Viero dhe është një modele me origjinë italiane dhe braziliane e cila jeton në Greqi. Por nëse Ery është pikërisht vajza që shoqëron Butrintin në pushime, një arsye speciale për të qenë bashkë e paskan dhe është pikërisht ditëlindja e modeles seksi.

Pra Ery ka një ditë shumë të veçantë dhe këngëtari shqiptar me siguri është kujdesur për t’ia bërë më speciale atë.

special.png

Article Logic
Execution time: 0.0035359859466553