INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pushimet s’kanë të ndalur! Luana Vjollca ''arratiset'' për në këtë vend, por as me Krenarin, as me motrat! [FOTO]

Pushimet s’kanë të ndalur! Luana Vjollca ''arratiset'' për në këtë vend, por as me Krenarin, as me motrat! [FOTO]

Publikuar më: 16:42 15-04-2019

Nëse menduat se Luana Vjollca u kthye pas pushimeve për t’iu rikthyer punës, keni gabuar pasi moderatorja po na tregon sërish se sa e vlefshme është shprehja “duhen disa pushime pas pushimeve”.

Luana është njëra nga femrat më të zjarrta e më të ndjekura në shoëbizzin shqiptar.Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Luana Vjollca po ashtu është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku i mban ndjekësit e saj të përditësuar me foto e video të ndryshme.

Së fundmi na ka treguar që është “arratisur” për disa ditë relaksi, por nuk shoqërohet as nga Marina, as nga partneri i saj i përfolur Krenar Çocaj.

Siç ka bërë të ditur në Instagram, Luana ndodhet në Stamboll me stilisten e njohur Blerina Kllokoqi Rugova. Ndoshta mund të jetë ndonjë udhëtim pune, por me siguri do e mësojmë në postimet e ardhshme. 

lui.png

 

 

luie.png

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079538822174072
    array(1) { ["section"]=> string(109) "pushimet-s-kane-te-ndalur-luana-vjollca-arratiset-per-ne-kete-vend-por-as-me-krenarin-as-me-motrat-foto-91505" }