INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansi i thotë ''të kërkoj ty sa herë grindem me gruan'', Luana bën reagimin më të mirë të mundshëm! [FOTO]

Fansi i thotë ''të kërkoj ty sa herë grindem me gruan'', Luana bën reagimin më të mirë të mundshëm! [FOTO]

Publikuar më: 11:51 09-04-2019

Prej disa javësh nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale për arsye nga më të ndryshme. Por Luana Vjollca është rikthyer së fundmi me disa poza të reja në Instagram, ku duket tepër në formë. E veshur me një fustan ngjyrë rozë, Luana ka pouar përkrah automjetit të saj luksoz, ndërsa në sy bien linjat e saj seksi dhe mjaft tërheqëse.

Në këtë foto Luana ka marrë shumë komente, por më epiku ishte i një fansi i cili pas pyetjes së moderatores se kush e ka kërkuar atë, fansi i shkroi: “Unë sa herë kam debatoj me gruan”.

Luana e vuri re këtë koment dhe ia ktheu në mënyrën më të mirë të mundshme: “Gruaja jote qenka më e bukura në botë! Duaje fort”.

tema.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080029964447021
    array(1) { ["section"]=> string(104) "fansi-i-thote-te-kerkoj-ty-sa-here-grindem-me-gruan-luana-i-ben-reagimin-me-te-mire-te-mundshem-fo-90988" }