INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E zënë me Krenarin? Marina e kërkon, Luana e nxjerr zbuluar me këtë DETAJ në INSTAGRAM! [FOTO]

E zënë me Krenarin? Marina e kërkon, Luana e nxjerr zbuluar me këtë DETAJ në INSTAGRAM! [FOTO]

Publikuar më: 08:50 09-04-2019

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të dashura dhe më simpatike shqiptare. Kohët e fundit nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, për shkak se ka qenë e zënë me anën profesionale, por edhe bëri disa ditë pushime. Mirëpo mbrëmjen e fundit ka publikuar një foto ku dukej shumë seksi e veshur me një fustan pink.

Siç duket edhe Luana e pranoi që fansat e kanë ndjerë mungesën e saj dhe shkroi: “Kush po më kërkon?”.

Komentet ishin nga më të ndryshmet, por nuk mund të mos komentonte motra e saj Marina e cila shkroi: “Unëëëë”. Ndoshta Marinën e ka marrë malli shumë për të motrën, por Luana i shkroi: “Rrush me ty isha deri tani”.

keit.png

 

Kujtojmë që Luana ka qenë duke punuar për një projekt të ri muzikor dhe në studio është shoqëruar nga partneri i saj i përfolur Krenar Çocaj.

jret.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0089290142059326
    array(1) { ["section"]=> string(95) "e-zene-me-krenarin-marina-e-kerkon-luana-e-nxjerr-zbuluar-me-kete-detaj-ne-instagram-foto-90965" }