INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kaq ishte! Luana Vjollca jep lajmin e KEQ për fansat e saj, por nuk i vëmë aspak faj! [FOTO]

Kaq ishte! Luana Vjollca jep lajmin e KEQ për fansat e saj, por nuk i vëmë aspak faj! [FOTO]

Publikuar më: 08:31 01-04-2019

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Kjo shihet fare qartë edhe në Instagramin e saj ku numëron miliona ndjekës me të cilët qëndron gjithmonë në kontakt dhe i mban të përditësuar me foto e video të ndryshme si nga përditshmëria ashtu edhe nga profesioni. Së fundmi, moderatorja simpatike ka bërë një deklaratë që me siguri i ka mërzitur fansat e saj.

"Kam vendosur të tërhiqem për ca kohë, 12 vite pa ndal. Kam nevojë të pushoj. Do më marri malli shumë për dashurinë tuaj."- shkruan Luana në postimin për të cilin replikuan shumë nga ndjekësit e saj.

DASH.jpeg

 

Teksa i uronin pushime të mbara dhe i tregonin se do t'a prisnin deri kur të kthehej, moderatorja ka publikuar një tjetër bisedë me një ndjekëse, duke treguar se gjithçka ishte në kuadër të 1 Prillit.

"Mesazhet tuaja si kjo ma shkrinë zemrën komplet! Kështu që po ju tregoj që as në mend s'e kam me u ndal. Jam e bekuar që ju kam!

Gëzuar 1 Prillin! Hajd se duhen ndonjëherë gënjeshtra të tilla me mu kujtu sa shumë dashni kam."- shkruan Luana në postim.

LEN.jpeg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093350410461426
    array(1) { ["section"]=> string(93) "kaq-ishte-luana-vjollca-jep-lajmin-e-keq-per-fansat-e-saj-por-nuk-i-veme-aspak-faj-foto-90343" }