INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U kap MAT me Krenarin, por pse po kërkon falje Luana Vjollca? E zbuloni tani dhe nuk i vëmë faj! [FOTO]

U kap MAT me Krenarin, por pse po kërkon falje Luana Vjollca? E zbuloni tani dhe nuk i vëmë faj! [FOTO]

Publikuar më: 12:07 28-03-2019

Prej disa vitesh Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë përfolur për një lidhje të mundshme, por edhe pse janë parë disa herë bashkë, ata nuk kanë e kanë pranuar publikisht, mirëpo as nuk e kanë mohuar.  Kohët e fundit moderatorja seksi s’ka qenë aktive në rrjetet sociale, por para pak ditësh publikoi një foto nga një studio muzikore dhe nga po e njëjta studio ka postuar edhe Krenari në ‘Instagram-in’ e tij, duke lënë të kuptohet se qëndron pranë saj në çdo moment.

collagedeput.jpg

 

E duke qenë se Luana nuk ka qenë aktive në Instagram, siç duket fansat e saj e kanë ndjerë mungesën dhe moderatorja e ka parë të arsyeshme t’u kërkojë falje atyre.
“Më falni që nuk ju kam kushtuar shumë kohë, por po punoj fortë për të sjellë gjëra të bukura te ju”, ka shkruar Luana.

love.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0036909580230713