INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I quajti vajzat shqiptare ''trutrasha që vlerësojnë markat e xhipit'', flet Albi Nako pas deklaratës që shkaktoi shumë reagime! [FOTO]

I quajti vajzat shqiptare ''trutrasha që vlerësojnë markat e xhipit'', flet Albi Nako pas deklaratës që shkaktoi shumë reagime! [FOTO]

Publikuar më: 12:31 28-03-2019

Albi Nakon më shumë jemi mësuar të shohim të përmendet në median rozë për raportin e shumëpërfolur me ish të shoqen, Klaudia Pepa.

Por koreografi ka nisur të bëhet gjithmonë e më aktiv në rrjetet sociale, duke tërhequr vëmendje edhe për foto ngacmuese apo për postime si ky i fundit, ku thumbon një kategori të caktuar vajzash: ato që kujdesen më shumë për pamjen e jashtme, sesa për formimin e tyre. “Nëpër vendbanimet tona nuk ka libra dhe biblioteka, por në çdo lagje ka një palestër për mirëmbajtjen e trupit, sepse tek ne nuk është e turpshme të jesh “trutrashë” por truptrashë. Vashat tona nuk vlerësojnë djalin nëpërmjet asaj që ka në kokë e shpirt, por për nga marka e xhipit dhe nga togëza e rripit”, ka shkruar Albi në “Insta Story”.

Duke qenë se ky status shkaktoi reagime të shumta, revista ‘Class’ ka kontaktuar koreografin për të shpjeguar se çfarë ka dashur të thotë. Albi është shprehur se fatkeqësisht ky është realiteti shqiptar, por nuk e ka pasur me dashakeqësi për etiketimin e vajzave shqiptare, por vetëm për një kategori prej tyre. Albi Nako bëhet shpeshherë pjesë e mediave për deklarata të tilla të guximshme apo për jetën e tij private.

nako.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034959316253662