INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! Molla e sherrit të Albi Nakos dhe Gracianos qenka Luana Vjollca? Balerini habit me deklaratën [FOTO]

Pa prisni pak! Molla e sherrit të Albi Nakos dhe Gracianos qenka Luana Vjollca? Balerini habit me deklaratën [FOTO]

Publikuar më: 23:11 05-01-2019

Balerini i njohur profesionist Graciano Tagani prej 7 vitesh ishte pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos.

Së fundmi të gjithë u habitën teksa Graciano rrëfeu dhe me detaje se është larguar nga trupa e Albi Nakos në një mënyrë krejt të çuditshme. Por ajo çka urren ai te Albi është mosmirënjohja, duke e quajtur këtë të fundit të tillë.

Por e dinit se një ndër arsyet pse koreografi e ka hequr nga trupa është Luana Vjollca?

Si duket emisioni i Luanës edhe këtë here ka bërë që dy personazhe të prishin marrëdhëniet. Si duket një deklaratë e Gracianos në ‘Shiko kush luan’ është bërë ‘molla e sherrit’ dhe këtë e thotë vetë Graciano, teksa i ka kthyer përgjigje një prej ndjekësve të tij në Instagram. Siç e shihni edhe në foton më poshtë:

b12.jpg

Epo tani s'kemi ç'themi tjetër veçse i urojmë çunave të rregullojnë marrëdhëniet dhe të bashkëpunojnë sërish!/intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0086119174957275
    array(1) { ["section"]=> string(117) "pa-prisni-pak-molla-e-sherrit-te-albi-nakos-dhe-gracianos-qenka-luana-vjollca-balerini-habit-me-deklaraten-foto-83555" }