INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për inat të Alba Hoxhës? Graciano Tagani bën bashkë në një FOTO dyshen 'motër-vëlla', Albi Nakon dhe Klaudia Pepën

Për inat të Alba Hoxhës? Graciano Tagani bën bashkë në një FOTO dyshen 'motër-vëlla', Albi Nakon dhe Klaudia Pepën

Publikuar më: 22:26 12-06-2018

Nëse keni menduar se balerini i famshëm, Graciano Tagani dhe Albi Nako nuk i kanë marrëdhëniet mirë, atëherë: Gaboheni!

Si duket largimi i Gracianos nuk ka qenë përfundimtar nga trupa e baletit të Albi Nakos. Kjo pasi vetë Tagani nëpërmjet një fotoje n aka treguar se është kthyer sërish në familjen e tij, atë të TV Klan.

Në foto ai shihet në sallën e kërcimit të “Albi Nako Dance”, ku shkruan: “Back Home”…, por në sfond shihet balerina profesionale, Klaudia Pepa, “motra e Albit”. Thua të ketë bëra për inat të Albës, këtë foto ku bën tag Albin dhe pse në sfond është Klaudia?! Nuk i dihet!/intv.al/

35146389_1547224075406425_2701007788884099072_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071990489959717
    array(1) { ["section"]=> string(116) "per-inat-te-alba-hoxhes-graciano-tagani-ben-bashke-ne-nje-foto-dyshen-moter-vella-albi-nakon-dhe-klaudia-pepen-61550" }