INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ç'ndodhi? Graciano Tagani i zbuloi 'sekretin', Dafina Zeqiri bën veprimin që nuk pritej [VIDEO]

Ç'ndodhi? Graciano Tagani i zbuloi 'sekretin', Dafina Zeqiri bën veprimin që nuk pritej [VIDEO]

Publikuar më: 23:37 16-10-2018

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila kohët e fundit është shkëputur pak nga jeta e saj në Amerikë për disa projekte në Shqipëri. Ajo ka qenë mjaft aktive këtë verë me koncerte dhe e kemi parë shumë afër publikut shqiptar.

Së fundmi Dafina ka publikuar hitin e rradhës, 'Kurgjo nuk kallxojna' por ky projekt doli shumë papritur. Madje balerini i famshëm shqiptar, Graciano Tagani i ftuar në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani zbuloi se kënga do dalë në treg mbas 5-6 ditësh. Por si duket Duffy nuk priti dot dhe e publikoi. Graciano ka punuar me këngëtaren për këtë projekt dhe tregoi se mbasi ta dëgjoni 2-3 herë do dashuroheni. Por për më shumë ndiqni intervistën më poshtë si dhe këngën më të re nga Dafina./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0043361186981201