INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më e vogla e “Dashuri e pafund” kërcen nën ritmet e kësaj kënge shqiptare [VIDEO]

Më e vogla e “Dashuri e pafund” kërcen nën ritmet e kësaj kënge shqiptare [VIDEO]

Publikuar më: 22:28 16-10-2018

Nëna e vogëlushes së serialit “Dashuri e Pafund”, Arven Beren, prej disa kohësh ka hapur një ‘Instagram’ ku publikon momente të ëmbla të së bijës. Në një video të publikuar së fundmi vogëlushja shfaqet duke kërcyer nën ritmet e një kënge shumë të njohur shqiptare për fëmijë. Bëhet fjalë për këngën “Macja do të lahet” e cila na ka shoqëruar të gjithëve në fëmijërinë tonë. Në bisedën me të ëmën duket se kjo është një nga këngët e saj më të pëlqyera.

Bukuroshja e vogël u bë e njohur si vajza e ‘Nihan’ dhe ‘Kemal’ në “Dashuri e pafund” dhe ka mijëra fansa edhe pse është ende vetëm 2 vjeç.

 

View this post on Instagram

#arvenberen66 #arvenberen822 @arvenberen66 @arvenberen66

A post shared by arven (@arvenberen822) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.01034688949585
    array(1) { ["section"]=> string(83) "me-e-vogla-e-dashuri-e-pafund-kercen-nen-ritmet-e-kesaj-kenge-shqiptare-video-75533" }