INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mezi po e presim bashkëpunimin e tyre, por Noizy ka një kërkesë për Dafina Zeqirin! [FOTO]

Mezi po e presim bashkëpunimin e tyre, por Noizy ka një kërkesë për Dafina Zeqirin! [FOTO]

Publikuar më: 14:12 14-10-2018

Prej kohësh tashmë Noizy dhe Dafina kanë lajmëruar për një bashkëpunim mes tyre dhe mezi po e presim.

Ndërkohë së fundmi këngëtarja ka zbuluar nëpërmjet postimeve në Instagram se po xhiron një klip të ri.

Duket se Noizy po e pret me padurim lançimin e tij, ndaj i ka kërkuar publikisht Dafinës që ta publikojë më shpejtë videon.

“Qite mo”, ka komentuar Noizy mbi foton më të fundit të Dafinës, të shkëputur nga prapaskenat e xhirimeve.

dafina.PNG

dafina1.PNG

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032010078430176
    array(1) { ["section"]=> string(92) "mezi-po-e-presim-bashkepunimin-e-tyre-por-noizy-ka-nje-kerkese-per-dafina-zeqirin-foto-75193" }