INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Dafina Zeqiri pjesë e ILLUMINATI? Flet për herë të parë këngëtarja: Ekzistojnë disa...[VIDEO]

WOW! Dafina Zeqiri pjesë e ILLUMINATI? Flet për herë të parë këngëtarja: Ekzistojnë disa...[VIDEO]

Publikuar më: 17:09 03-09-2018

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila kohët e fundit është shkëputur pak nga jeta e saj në Amerikë për disa koncerte verore në trevat shqiptare. Ajo ka organizuar koncerte të ndryshme madje performoi edhe në “Sunny Hill Festival”. Mirëpo perveç koncerteve ajo i solli publikut shqiptar dy super hite si “Fuego” dhe “Kalon” me Lumi B.

Në disa raste këngëtarja është komentuar nga ndjekësit e saj që ajo mund të jetë dhe pjesë e Illuminatit për shkak të këngëve që ajo publikon.

Mirëpo në një intervistë të dhënë për mediat kosovare këngëtarja ka sqaruar gjithçka.

Ajo ka thënë :’Unë mendoj që ekzistojnë disa orgazinata si Illuminati, por ndërkohë mendoj qe është dhe shaka kur njërëzit shohin disa videoklipe dhe mendojnë që unë jam pjesë e Illuminatit, pa analizuar mirë se çfarë është Illuminati’.

39333266_524713791298590_8401919233226702848_n from tani on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072231292724609
    array(1) { ["section"]=> string(97) "wow-dafina-zeqiri-pjese-e-illuminati-flet-per-here-te-pare-kengetarja-ekzistojne-disa-video-70228" }