INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nudo dhe me lëvizjet provokuese, Dafina Zeqiri ndezi Instagramin! [FOTO]

Nudo dhe me lëvizjet provokuese, Dafina Zeqiri ndezi Instagramin! [FOTO]

Publikuar më: 15:57 19-09-2018

Mund të them padyshim se kjo verë ka qenë totalisht e Dafina Zeqirit.

Këngëtarja seksi ka qenë mjaft aktvie si me projektet e reja po ashtu dhe me koncertet e shumta brenda e jashtë vendit.

Gjithsesi nuk ka dyshim që Dafina, gjithashtu nuk është se kursehet për t’u bërë kryefjalë e titujve rozë me fotot sa provokuese apo me kërcimet mjaft sensuale me video në Instagram.

Së fundmi Dafina na ka çmendur të gjithëve, teksa ka qenë duke pushuar me mikeshën e saj e duke kënduar e kërcyer, Dafina ka hedhur tutje bluzën e saj dhe duket gjysmë nudo teksa më pad fillon të kërcejë.

E sigurt që fansat janë çmendur pasi kanë parë këto pamje.

dafina1.jpg

dafina2.jpg

dafina3.jpg

dafina4.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0099279880523682
    array(1) { ["section"]=> string(74) "nudo-dhe-me-levizjet-provokuese-dafina-zeqiri-ndezi-instagramin-foto-72246" }