INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Pi pak ci*ë tani!' Graciano Tagani tregon për kohën në Star Akademi dhe si Albi Nako e kishte fëlliqur para të gjithëve [VIDEO]

'Pi pak ci*ë tani!' Graciano Tagani tregon për kohën në Star Akademi dhe si Albi Nako e kishte fëlliqur para të gjithëve [VIDEO]

Publikuar më: 19:10 17-10-2018

Graciano Tagani është një ndër balerinët e trupës së baletit Albi Nako, që performon në spektaklin e kërcimit Dance With Me me emra të njohur të ekranit. Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani ku tregoi më shumë rreth karrierës së tij duke filluar nga fillimet në Star Akademi dhe për sukseset qe ka arritur deri më tani.

Duke folur për Star Akademi Fatma e pyet nëse e kujton ndonjeherë si eksperiencë dhe kështu Graciano tregon edhe një histori që i ka ndodhur atëhere me koreografin, Albi Nako.

"Gjithmone, pasi Star-i per mua ka qene enderr. Te te tregoj nje episod qe kur isha une 12 vjec, kur konkurova dhe ishte Star 1 dhe mua me nxorren perjashta. Kjo pasi isha aq i vogel dhe balerines profesioniste i arrija te ci*a. Atehere ka qene Albi Nako ne juri dhe me tha vendosu pak me balerinen, nderkohe qe mendova se po me lavderonte, ne ate moment me thote: Pi ca ci*ë tani!" - përfundon Graciano duke vijuar se kjo ishte një traumë që ai kishte kaluar dhe këtë nuk ia harron kurrë Albit, por në kuadrin e një shakaje./intv.al/

Për më shumë të reja nga Graciano ndiqni intervistën më poshtë, një gjë është e sigurt do qeshni shumë!!!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0088779926300049
    array(1) { ["section"]=> string(129) "pi-pak-ci-e-tani-graciano-tagani-tregon-per-kohen-ne-star-akademi-dhe-si-albi-nako-e-kishte-felliqur-para-te-gjitheve-video-75650" }