INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Linda Rei fiksohet keq me Albi Nakon dhe Alba Hoxhën! Fillimisht provokoi Albin, tani ka gjetur sozinë e Albës [FOTO]

Linda Rei fiksohet keq me Albi Nakon dhe Alba Hoxhën! Fillimisht provokoi Albin, tani ka gjetur sozinë e Albës [FOTO]

Publikuar më: 10:54 22-08-2018

Duket se Linda Rei është fiksuar keq me Albi Nakon dhe Alba Hoxhën. Ndonëse dyshja nuk ka konfirmuar asnjëherë një lidhje të mundshme mes tyre, mediat rozë aludojnë gjatë gjithë kohës për këtë, dhe pas tyre duket se është vënë dhe Linda Rei. 

Disa ditë më pare ajo postoi disa foto, ku tregonte flokët e prera dhe duke I bërë tag Albit e ngacmonte atë duke nënkuptuar që dukej si Alba Hoxha.

Dhe së fundmi Linda e ka bërë sërish këtë gjë.

Në Instastory ajo ka postuar një video e një foto, kësaj here duke ndryshuar mbeimrin e saj me të Albës.

Në videon e parë ajo ka shkruar : “Linda Hoxha”.

E në një foto të dytë ajo ka vënë ngjitur njëra-tjetrës një foto të sajën me Albën, me të njëjtin model flokëdh dhe të njëjtin pozicion.

Epo Linda Rei vërtet do që të duket si Alba Hoxha, mos ndoshta do t’i marri Albin?

 linda.jpg

lindaa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036120414733887