INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Merrja shembull nga ty!’ Klaudia Pepa na zbulon idhullin sekret të fëmijërisë! Jo nuk është Albi! [FOTO]

‘Merrja shembull nga ty!’ Klaudia Pepa na zbulon idhullin sekret të fëmijërisë! Jo nuk është Albi! [FOTO]

Publikuar më: 16:29 25-08-2018

Me siguri nuk e keni harruar intervistën e Albi Nakos tek “Emisioni i Pasdites” ku nëpërmjet një telefonate ai komunikoi me Klaudian e cila na tregoi s esa shumë e repsektonte dhe e donte ende Albin. 

Ajo iu referua atij shumë here si vëlla i madh, një mësues shumë i mirë dhe menduam se një prej idhujve më të mëdhenj të balerinës kishte qenë pikërisht Albi.

Por së fundmi zbuluam që nuk qenka kështu.

Një prej frymëzimeve më të mëdha dhe modeleve që ka dashur të ndjekë në jetë Klaudia, që nga fëmijëria ka qenë Alketa Vejsiu.

Këtë gjë balerina e ka shprehur në një koment në Instagramin e Alketës.

"Që e vogël lexoja gjithmonë intervistat e tua, më frymëzonin! Merrja shembull nga ty! Ndonjëherë kopjoja ndonjë frazë. Edhe sot ndaj të njëjtin mendim, vlerësim dhe dashuri për ty. Pyetja ime është: Edhe sa do të presim të të shohim në një TV ndërkombëtar?”, shkruante Klaudia.

klaudia.jpg

“Të dua! Mbase kjo do të ndodhë kur ti të kesh bërë një eksperiencë të vërtetë si prezantuese në Itali dhe unë të kem mësuar pak hapa koreografike nga zhdërvjelltësia çudibërëse si balerinë. Të përqafoj”, iu përgjigj Alketa.

Ndërsa balerina e mbylli me komentin: “Zemër po ti di të bësh çdo gjë, për këtë je një yll”.

klaudiaaa.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0074758529663086