INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Albi Nako dhe Alba Hoxha sërish afër njëri-tjetrit, këtë herë i nxorri zbuluar balerini shqiptar [FOTO]

Albi Nako dhe Alba Hoxha sërish afër njëri-tjetrit, këtë herë i nxorri zbuluar balerini shqiptar [FOTO]

Publikuar më: 22:48 14-06-2018

Shpesh herë dyshja, Albi Nako dhe Alba Hoxha janë parë bashkë dhe ka kohë që janë hapur fjalët se janë në lidhje, por këtë herë janë parë sërish bashkë në Kosovë. Dyshja ndodhet së bashku me trupën e kërcimit të Albit, por ajo që na bëri përshtypje është se ata ndodhen sërish pranë njëri-tjetrit. 

Këtë e ka treguar balerini i famshëm shqiptar, Graciano Tagani. Madje pak ditë më parë ai tregoi se është kthyer sërish te trupa e kërcimit të koreografit Nako dhe marrëdhënia vazhdon të jetë e ngushtë./intv.al/

6576935d-a887-4db3-bec1-2218e31db8a2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0097060203552246
    array(1) { ["section"]=> string(106) "albi-nako-dhe-alba-hoxha-serish-afer-njeri-tjetrit-kete-here-i-nxorri-zbuluar-balerini-shqiptar-foto-61795" }