INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e besoni po deshët por bota 'çmendet' pas kësaj SHQIPTAREJE, madje dhe Kim Kardashian! Së bashku me Marion, të tre do i takoni në këtë vend! [FOTO]

Mos e besoni po deshët por bota 'çmendet' pas kësaj SHQIPTAREJE, madje dhe Kim Kardashian! Së bashku me Marion, të tre do i takoni në këtë vend! [FOTO]

Publikuar më: 00:23 06-01-2019

Sot, Mario Dedivanovic është një ndër make-up artistët më të famshëm në botë dhe kjo dalë talentit të tij dhe bashkëpunimit të tij me Kim Kardashian. Ndërkohë kjo e fundit është një ndër femrat më me ndikim në botën e showbizit. Gjithmonë është në qendër të vëmendjes me pamjen e saj dhe jo vetëm. Nëse nuk e dini Kim nuk bashkëpunon vetem me një shqiptar në këtë rast Mario, por një tjetër artiste shqiptare ka fituar besimin dhe dashurinë e yllit botëror.

Ju mbase nuk e mbani mend por ishte Mario ai i cili na e pohoi se ylli i “Anastasia Beverly Hills” është shqiptare!

Po, po Anastasia Soare është shqiptare!

Anastasia Soare është pronare e kompanisë Anastasia Beverly Hills. Mario u shpreh, mamaja e Anastasias u lind në Shqipëri dhe më pas udhëtoi drejt Rumanisë. Vetë Anastasia u zhvendos nga Rumania për Los Angeles në fillim të viteve ’90. Madje pak më parë në një postim të Marios ajo e pranoi që është shqiptare dhe la me gojë hapur të gjithë!

Më në fund treshja do të mbajnë më datë 9 Shkurt në LA “Master Class” dhe pritet të thyejnë rekorde. Deri më tani vetë Mario ka pranuar se në Shqipëri ka mbajtur MasterClass-in më të madh. Tani presim të shohim çdo ndodhë./intv.al/

 

Article Logic
Execution time: 0.010251998901367