INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I nxorri ''të palarat''! Ky VIP shqiptar tregon ç’i ndodhi atij dhe çiftit pas ndarjes së Albi Nakos dhe Klaudia Pepës: Albi më çante...[FOTO]

I nxorri ''të palarat''! Ky VIP shqiptar tregon ç’i ndodhi atij dhe çiftit pas ndarjes së Albi Nakos dhe Klaudia Pepës: Albi më çante...[FOTO]

Publikuar më: 12:42 03-03-2019

Një ndër divorcet më të bujshme në showbizin shqiptar ishte pikërisht ai mes Albi Nakos dhe Klaudia Pepës. Pas një romance shumë të bukur, ata u ndanë me mirëkuptim dhe këtë e kanë shprehur disa herë publikisht.

Por siç duket, një prej personave që nuk e ka përjetuar mirë ndarjen e tyre ka qenë balerini i njohur Graciano Tagani. Siç ka rrëfyer Graciano mbrëmjen e djeshme në emisionin "Mos i fol shoferit", ai ka qarë në momentin që mori vesh që Klaudia dhe Albi janë divorcuar pasi Albi u prek shumë.

“Kur Albi me Klaudian u ndanë, unë kam qarë. Qava shumë se Albi më çante veshët. Ai është prekur shumë dhe Klaudia u stresua shumë. E përjetova sikur të isha ndarë vetë.”, tregoi Graciano.

graci.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036752223968506