INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW, se dinim! S’do ta besoni kush është babai i Capital T, qenka i famshëm si i biri! [FOTO]

WOW, se dinim! S’do ta besoni kush është babai i Capital T, qenka i famshëm si i biri! [FOTO]

Publikuar më: 13:38 28-03-2019

Reperi i njohur Capital T është një artist shumë i dashur për publikun dhe vazhdon të jetë mjaft aktiv në rrjetet sociale. Ai përpiqet që nëpërmjet postimeve në ‘Instagram’ të qëndrojë sa më pranë fansave duke ndarë me ta momente nga jeta e tij e përditshme, por tregohet i rezervuar për jetën e tij private. Këtë e kemi vënë re nga fakti që nuk publikon shpesh foto familjare apo nuk na lë dyshime për jetën e tij sentimentale.
Megjithatë ndonëse askush nuk e dinte, babai i Capital T është një figurë shumë e njohur në Kosovë.

AGIM.jpg

 

Së fundmi është mësuar se kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi është baba i reperit të njohur. Agim Ademi u zgjodh kryetar i FFK-së pas vdekjes së legjendës kosovare Fadil Vokrri.

AGIMI.jpg

Article Logic
Execution time: 0.019751071929932