INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E fshiu tani! Të gjithë kemi hamendësuar nëse është Luana bashkë me Krenarin në Maldives, por kjo FOTO e vërteton! Moderatorja e zbulon padashje!

E fshiu tani! Të gjithë kemi hamendësuar nëse është Luana bashkë me Krenarin në Maldives, por kjo FOTO e vërteton! Moderatorja e zbulon padashje!

Publikuar më: 22:55 26-02-2019

Luana Vjollca prej disa ditësh tashmë ndodhet me pushime në Maldives, në një resort mjaft luksoz.

Të gjithë po flasin e po hamendësojnë se ajo ndodhet së bashku me Krenar Cocajn, edhe pse moderatorja nuk ka pranuar asgjë për një lidhje të mundshëm me menaxherin e artistëve. Por shumë prej ndjekësve të saj nuk ju shpëtojnë asnjë detaj dhe këtë herë ne të intv.al ju sjellim një foto ku moderatorja gabimisht nga reflektimi i xhamit mbrapa na tregoi se ndodhet me të shumëpërfolurin Krenar!

Teksa po bënte një video për qejfin e saj, Luana padashje na zbuloi se 'PO' është me partnerin e saj dhe prova shihet në foton më poshtë. Nuk kemi ç’të themi tjetër pasi fotoja ‘flet vetë’!/intv.al/

luuuu_kre.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.026004076004028
    array(1) { ["section"]=> string(147) "e-fshiu-tani-te-gjithe-kemi-hamendesuar-nese-eshte-luana-bashke-me-krenarin-ne-maldives-por-kjo-foto-e-verteton-moderatorja-e-zbulon-padashje-87954" }