INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Humor apo ironi? Olsi Bylyku e imiton sërish, Alba Hoxha ka dy fjalë për t’i thënë: Paske humbur...[FOTO]

Humor apo ironi? Olsi Bylyku e imiton sërish, Alba Hoxha ka dy fjalë për t’i thënë: Paske humbur...[FOTO]

Publikuar më: 11:08 09-04-2019

Olsi është një ndër aktorët më të mirë shqiptarë të humorit dhe këtë e tregon fare mirë popullariteti që ai ka fituar. E nëse ka diçka që ai di ta bëjë më së miri është pikërisht imitimi i personazheve të ndryshëm publikë.

Olsi është shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikon foto e video të ndryshme për ndjekësit e tij dhe së fundmi ka ndarë me ta një video ku shfaqet duke imituar Alba Hoxhën për parashikimin e motit. Ai mori shumë komente në këtë postim dhe një të tillë e bëri edhe vetë protagonistja, balerina e njohur.

”Paske humbur kot për balerin ti, ah edhe për një çikë mot” – ka shkruar Alba ndërkohë që ndjekësit janë ende konfuzë nëse reagimi i saj ishte me humor apo me ironi.

 

 

blyk.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0084600448608398