INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana apo Fjolla, një natë me Majk apo Seldin? Këngëtarja shqiptare befason me zgjedhjet e saj, e zbuloni këtu! [FOTO]

Luana apo Fjolla, një natë me Majk apo Seldin? Këngëtarja shqiptare befason me zgjedhjet e saj, e zbuloni këtu! [FOTO]

Publikuar më: 11:51 10-04-2019

Është shumë e re në moshë dhe fillimisht u bë e njohur me anë të videove në rrjetet sociale. Por tashmë Valza Zhegrova i është futur botës së muzikës dhe ka realizuar dy këngë që numërojnë goxha klikime në Youtube. Për ata që nuk e njohin Valza është motra e futbollistit të Kosovës, Edon Zhegrova.

Valza a ka qenë e ftuara e radhës në "Kë Zgjedh" në emisionin Mirage dhe ajo ka zgjedhur në mes emrave të njohur të shoWbizzit shqiptar. E pyetur se kush nga Fjolla Morina apo Luana Vjollca ka gjoksin më seksi, Valza zgjedh moderatoren shqiptare.

Ndërsa pyetjes se më kë do kalonte një natë, me Seldin apo Majk, ajo u përgjigj: Me asnjërin, nuk më pëlqejn.

lza.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080947875976562
    array(1) { ["section"]=> string(118) "luana-apo-fjolla-nje-nate-me-majk-apo-seldin-kengetarja-shqiptare-befason-me-zgjedhjet-e-saj-e-zbuloni-ketu-foto-91087" }