INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po hidhemi përpjetë nga gëzimi! Dua Lipa sjell në Prishtinë MILEY CYRUS, këngëtarja ka diçka për t’ju thënë [VIDEO]

Po hidhemi përpjetë nga gëzimi! Dua Lipa sjell në Prishtinë MILEY CYRUS, këngëtarja ka diçka për t’ju thënë [VIDEO]

Publikuar më: 13:19 01-07-2019

Nuk mund ta nisnim javën më mbarë sesa më këtë lajm që na dha Dua Lipa sot. Kënëgtarja shqiptare me famë ndërkombëtare na ka lajmëruar që Miley Cyrus do të vijë në Prishtinë në “Sunny Hill Festiaval” më 2 gusht.

Dua ka publikuar këtë lajm vetëm disa minuta më parë duke postuar një video të Miley e cila thotë “Unë do të shkoj në Kosovë me Mbretëreshën e Kosovës”.

 

Miley njihet për performancat e saj elektriueze dhe një gjë është e sigurt, do t’i verë flakën skenës së “Sunny Hill Festival”.

Deri më tani janë konfirmuar emrat e artistëve që do të jenë pjesë e këtij festivali. Njomza, Dua Lipa, Calvin Harris, Kida, Ledri Vula, Miley Cyrus etj., janë deri më tani artistët e konfirmuar.

Article Logic
Execution time: 0.0019619464874268