INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Miley Cyrus “sulmohet” nga një adhurues në Barcelonë [VIDEO]

Miley Cyrus “sulmohet” nga një adhurues në Barcelonë [VIDEO]

Publikuar më: 13:05 03-06-2019

Miley Cyrus është një ndër personazhet më interesantë të Hollywood-it e cila karakterizohet nga guximi dhe fakti që gjithmonë është pa komplekse.

Këngëtarja dhe Liam Hemsworth janë një çift shume i adhurueshëm për të gjithë ne. Ata kanë vetëm pak muaj që janë martuar dhe janë shumë të lumtur.

Së fundmi, ditën e dielë çifti janë parë duke lënë hotelin e tyre në Barcelonë, Spanjë, ku këngëtarja kishte performuar në Festivalin e Sound Primavera, e cila u “sulmua” nga një turmë adhuruesish në daljen e hotelit.

Këngëtarja po ecte pas burrit të saj, përmes një turme të disa adhuruesve te saj.

Në video, shihet një person duke e vrapuar në rrugën e tij përmes turmës dhe duke e vënë krahun rreth Cyrus dhe përpiqet ta puthë.

Ajo largohet prej tij para se ai ta puthë atë duke u larguar më pas edhe nga sigurimi ndërsa këngëtarja vazhdon të ecë me Hemsworthin, i cili e vendos krahun rreth saj.

As këngëtarja as burri i saj ende nuk kanë komentuar për incidentin në mediat sociale.

Miley u shfaq të shtunën në Festivalin Orange të Varshavës në Poloni.

 

Article Logic
Execution time: 0.0037310123443604