INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Moderatorja e bjohur shqiptare dhe Rihanna bëjnë XING! Cila duket më bukur me këtë veshje? [FOTO

Moderatorja e bjohur shqiptare dhe Rihanna bëjnë XING! Cila duket më bukur me këtë veshje? [FOTO

Publikuar më: 13:23 01-07-2019

Ajo është inspirim për shumë femra dhe “fiksim” për shumë meshkuj. Rihanna është padiskutim një ndër artistet më me ndikim në botë dhe shumë e preferuar nga publiku. Veshjet e saj kthehen menjëherë në trend dhe siç duket kështu ka ndodhur me një fustan që ajo ka veshur së fundmi.

Bëhet fjalë për këtë fustan të shkurtër, mëndafshi, i rrudhosur në fund dhe me disa rripa. 

aje.jpg

 

Një fustan të ngjashëm e ka veshur edhe moderatorja e njohur Liberta Spahiu, por me ngjyrë të gjelbër.

Edhe Liberta kishte zgjedhur një palë sandale me takë të hollë dhe s`kishte çfarë të zgjidhte më mirë për këtë fustan kaq veror.

SPAGH.png

Kush duket më bukur, Liberta apo Riri?

Article Logic
Execution time: 0.0042200088500977