INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi publikoi këngën e re, ja çfarë ka bërë tani këngëtarja shqiptare që po mahnit Greqinë [FOTO]

Pasi publikoi këngën e re, ja çfarë ka bërë tani këngëtarja shqiptare që po mahnit Greqinë [FOTO]

Publikuar më: 20:35 27-01-2018

“Beyonce” e Greqisë ka bashkëpunuar me emra të njohur të muzikës si J Balvin dhe Ruslana...

Ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme në shtetit tonë fqinj, por në venat e saj rrjedh gjak shqiptar. Bëhet fjalë për Eleni Foureira ose Entela Fureraj (identiteti saj i vërtetë), e cila para pak javësh ka lançuar në versionin audio këngën e saj të re.

Por siç duket ky produksion muzikor i parapriu albumit më të ri të Elenit, e cila u publikua dje në të gjitha platformat online. Albumi mban emrin sikurse kënga e re ‘Vasilisa’, dhe brenda pak ditësh do të publikohet edhe videoklipi i saj.

leni.png

Article Logic
Execution time: 0.0034840106964111