INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas suksesit me “Chantaje”, Maluma dhe Shakira ''bëjnë xheloz'' Pique-n me klipin e ri HOT [VIDEO]

Pas suksesit me “Chantaje”, Maluma dhe Shakira ''bëjnë xheloz'' Pique-n me klipin e ri HOT [VIDEO]

Publikuar më: 18:10 27-01-2018

Shakira është një nga këngëtaret latine më të mira të të gjitha kohërave, e cila prej shumë vitesh na ka dhuruar super hite. Por padiskutim këngëtari latin më “IN” i momentit është Maluma. Pas suksesit me “Chantaje”, dy artistët e mirënjohur kanë sjellë një tjetër bashkëpunim nën titullin “Trap”.

Kënga më e re e cila bën pjesë në albumin e fundit të Shakirës “El Dorado”, flet për një vajzë , rolin e së cilës e interpreton Shakira, së cilës i është thyer zemra, por megjithatë Maluma nuk heq dorë duke i kërkuar një shans tjetër.

Ajo çfarë bie në sy në klip janë skenat provokuese në dush, për të cilat me siguri Pique është ndjerë pakkk xheloz.

Article Logic
Execution time: 0.0032620429992676