INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi këngëtarja i publikoi Elgitit foton me modelen NUDO, Klea Huta bën reagimin më të bukur të mundshëm: ZOT... [VIDEO]

Pasi këngëtarja i publikoi Elgitit foton me modelen NUDO, Klea Huta bën reagimin më të bukur të mundshëm: ZOT... [VIDEO]

Publikuar më: 09:17 30-04-2019

Rezarta Shkurta është bërë nostalgjike duke hapur arkivat e vjetra të fotove në mesin e të cilave ka gjetur një foto të mikut të saj, kompozitorit Elgit Doda. Aty, Elgiti shfaqet në krahë të një modeleje, që ka pozuar tërësisht e zhveshur, por e kthyer me shpinë.

“Kur hap arkivat për të rishikuar fotot e vjetra…”, shkroi Rezarta në foton që ka postuar në Instastory.

Fotoja i takon vitit 2014-të dhe aty mund të dallohet qartë edhe Elgiti duket më i vogël në moshë! Ndoshta Klea nuk e njihte Elgitin asokohe, por çfarë ka menduar ajo për foton e cila bëri xhiron e rrjetit?

arke.jpg

 

Këtë mbase s’do e marrim vesh, mirëpo publikimi i saj i fundit që erdhi pikërisht pas lajmit për foton e Elgitit me modelen nudo, na i mbushi sytë me zemra.

Bukuroshja ka publikuar në llogarinë e saj një kolazh fotosh ku të dy shfaqen në vende të ndryshme dhe shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

“Dashni në 2019-ën”- mbishkruan Klea dhe gjithashtu falënderon Zotin për momentet pranë Elgitit.

View this post on Instagram

Zot, faleminderit!

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

Article Logic
Execution time: 0.0038309097290039