INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare i publikon Elgit Dodës foton me një femër NUDO dhe nuk e dimë se si e ka pritur Klea! [FOTO]

Këngëtarja shqiptare i publikon Elgit Dodës foton me një femër NUDO dhe nuk e dimë se si e ka pritur Klea! [FOTO]

Publikuar më: 08:50 29-04-2019

Ju si do reagonit? 

Elgit Doda është një ndër këngëtarët dhe kantautorët më të njohur i cili numëron shumë vite karrierë në muzikën shqiptare edhe pse është i ri në moshë,

Por pikërisht kur ishte shumë më i ri, Elgiti paska dalë me nj femër nudo dhe këtë foto na e tregoi mikesha e saj Rezarta Shkurta e cila ka hapur arkivat dhe ka publikuar një imazh të viteve më parë të Elgitit.

“Kur hap arkivat për të rishikuar fotot e vjetra…”- ka shkruar në përshkrimin e fotos në Insta Story Rezarta, e cila me shumë gjasa është dhe autorja e shkrepjes që daton në 2014-ën

Në imazh vajza brune, e cila mësohet se është modele, shihet me shpinë nga kamera, ndërkohë që në kurrizin e saj janë pikturuar dy f-të e violinës dhe telat që fillojnë nga qafa e përfundojnë në fundshpinë, për ta bërë foton sa më artistique.

Mirëpo ne jemi kuriozë të dinim se çfarë fytyrë ka bërë Klea në këtë rast.

giit.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0036427974700928