INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Parashikimi i motit sot/ Ja si pritet të ndryshojnë temperaturat ditën e sotme

Parashikimi i motit sot/ Ja si pritet të ndryshojnë temperaturat ditën e sotme

Publikuar më: 08:49 15-02-2019

Vranësira dhe intervale kthjellimesh dominojnë në vend. Më të dendura vranësirat paraiten në zonat verilindore duke rrezikuar reshje të izoluara dëbore.

Pasditja dhe orët e mbrëmjes dominohen nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, por më të dukshme në Juglindje. Era do të fryjë me shpejtësi 40km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë.

Temperaturat e ajrit janë arritur lehtë në mëngjes, por pritet rënie mesditë duke bërë që vlerat ditore të huhaten nga -4 gradë celcius.

Article Logic
Execution time: 0.0037710666656494