INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Moti dhe kapriçot e tij/ Ja çfarë pritet në minutat në vazhdim

Moti dhe kapriçot e tij/ Ja çfarë pritet në minutat në vazhdim

Publikuar më: 09:28 07-02-2019

Reshjet e shiut, duket se i kanë lënë vendin motit të kthjellët, ndërsa vranësira të lehta dominojnë në bregdet dhe zonat e ulëta.

Por vranësira të shpeshta paraqiten në zonat Juglindore duke rrezikuar reshje të dobëta shiu e dëbore gjatë mëngjesit.

Parashikohet që pasditja dhe mbrëmja të mbeten nga kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme në të gjithë Shqipërinë.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit janë ulur sërish në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -3°C deri në 15 °C.

Era do fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Lindor-Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 2-3 ballë.

Article Logic
Execution time: 0.0042390823364258