INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Para se të dilni nga shtëpia ''hidhni një sy'' MOTIT...

Para se të dilni nga shtëpia ''hidhni një sy'' MOTIT...

Publikuar më: 09:25 13-06-2019

Moti sot parashikohet të jetë i qëndrueshëm, po pritet që në zona shumë të kufizuara të ketë ndonjë reshje në formë shtrëngate.

Parashikimi i detajuar:

Sot në përgjithësi, nuk priten reshje. Ekziston mundësia (ndonëse shumë e vogël) që në zona shumë të kufizuara të ketë ndonjë reshje në formë shtrëngate me rrufe dhe breshër, më të mundshme në zonat malore dhe ato pranë tyre në gjysmën Lindore të vendit gjatë pasditeve.

TEMPERATURAT

Sot temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

-në bregdet: 19 / 31 °C

-në vendet e ulëta: 18 / 34 °C

-në vendet malore: 15 / 32 °C

ERA

Era do të vijojë të fryjë e lehtë deri mesatare.

Article Logic
Execution time: 0.003309965133667