INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shfrytëzojeni diellin këtë fundjavë, ja çfarë ju rezervon moti

Shfrytëzojeni diellin këtë fundjavë, ja çfarë ju rezervon moti

Publikuar më: 09:56 08-06-2019

Pas një kohe të gjatë me temperatura të ulëta më në fund ata që mezi e kanë pritur dielllin për plazh e kanë kohën në favor. 

Moti këtë të shtunë do të jetë me diell dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonat malore në orët e mesditës. Temperaturat maksimale në zonat e ulëta do të jenë 16/35 gradë celciues, ndërsa në zonat malore 15/33°C.
Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NË) me shpejtësi 8m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë vijojnë me rritje.

Article Logic
Execution time: 0.0035860538482666