INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në prag të pushimeve të fundjavës/ Para se të bëni plane njihuni me motin…

Në prag të pushimeve të fundjavës/ Para se të bëni plane njihuni me motin…

Publikuar më: 09:43 07-06-2019

Moti edhe sot do të mbetet i paqëndrueshëm, me diell dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonat malore dhe Jug të vendit. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi 8m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,0 metër në det të hapur. Ndërsa temperaturat do të rriten

Temperaturat min dhe max:
-Zonat malore 14/28°C
-Zonat e ulëta 16/32°C
-Zonat bregdetare 16/30°C

Po jemi para fundjavës, ndaj ju themi se dita e nesërme do të jetë me temperatura të larta tipike të verës, ndaj mos hezitoni të shkoni në plazh. Po bëni kujdes e në disa zona veri-lindore mund të ketë episode të vogla rrebeshesh.

Article Logic
Execution time: 0.0038928985595703