INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kemi fundjavën para, ndaj mësoni se çfarë rezervon MOTI

Kemi fundjavën para, ndaj mësoni se çfarë rezervon MOTI

Publikuar më: 09:22 31-05-2019

Me sa duket deri sa të nisë fundjava moti nuk do të jetë i qëndrueshëm. Sot priten të jetë i vranët, ndërsa në disa zona nuk përjashtohen as reshjet e dobëta shiut. 

Parashikimi i detajuar i motit:

-RESHJET
Sot priten reshje të dobëta. Ekziston mundësia që në zona të kufizuara reshjet të jenë në formë shtrëngate me rrufe, më të mundshme në zonat malore dhe ato pranë tyre gjatë pasdites.

-TEMPERATURAT
Sot temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
-në bregdet: 15 / 21 °C
-në vendet e ulëta: 14 / 24 °C
-në vendet malore: 10 / 18 °C

-ERA
Era do të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa në bregdet për momente të shkurtra deri e fortë.

Article Logic
Execution time: 0.0034658908843994