INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pak kohë pasi nisën bashkëjetesën, ndahen krejt papritur Arbenita dhe Fero? Ja ç’ka bërë modelja! [FOTO]

Pak kohë pasi nisën bashkëjetesën, ndahen krejt papritur Arbenita dhe Fero? Ja ç’ka bërë modelja! [FOTO]

Publikuar më: 13:32 05-11-2019

Dyshja e njohur, Arbenita dhe Fero, janë një nga çiftet më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar, të cilët u thanë se kishin filluar të bashkëjetonin. Këto fjalë u përhapën pasi Arbenita kur u pyet nga një fans në Instastory se ku jeton, i ktheu përgjigje se jeton në Berlin. Prej kohësh, reperi është shpërngulur për të jetuar në Berlin.

germ.jpg

 

Nga ana tjetër, dyshja u fotografuan së bashku në rrugët e Berlinit dhe shiheshin shumë të dashuruar së bashku. Mirëpo, vetëm pak ditë para këtij vendimi, duket se ata janë ndarë. Si Arbenita dhe Fero nuk ndiqen më në Instagram. Madje, “Gazeta Express” ka publikuar një foto të Arbenitës në aeroport, duke u kthyer në Kumanovë, Maqedoni.

Ndoshta kjo është një ndarje e përkohshme fizike, pasi modelja mund të jetë kthyer për disa ditë pushime në vendin e saj.

macdeon.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0036070346832275