INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi? Dojna Mema largohet nga programi i njohur dhe arsyet i shpjegon publikisht për të gjithë! [FOTO]

Çfarë ndodhi? Dojna Mema largohet nga programi i njohur dhe arsyet i shpjegon publikisht për të gjithë! [FOTO]

Publikuar më: 12:38 05-11-2019

Falë lirshmërisë dhe hijeshisë së saj në ekran, Dojna Mema ka arritur të kthehet në një prej figurave më të dashura për publikun ( sidomos atij të ri).

“Një ditë me Dojnën“, është kthyer në një prej emisioneve më të këndshme të këtij formati.

Por moderatorja prej disa kohësh mungon në radio, aty ku I ka pasur dhe fillesat e saj. E pyetur në Instastory se cfarë po ndodh, ajo dha këtë shpjegim: “Që prej korrikut nuk jam më pjesë e radios. Erdhi si zgjedhje personale. Ndonjëherë është e rëndësishme të kuptojmë cilat janë prioritetet e vërteta në jetë!!!“. 

memememe.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034191608428955