INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
NOIZY e ofendoi KEQ publikisht, gazetarja e njohur i kthehet me të njejtën monedhë: Ta kesh armik të ha…[FOTO]

NOIZY e ofendoi KEQ publikisht, gazetarja e njohur i kthehet me të njejtën monedhë: Ta kesh armik të ha…[FOTO]

Publikuar më: 11:30 05-11-2019

Reperi i njohur Noizy na ka habitur jo pak pas disa postimeve në instagramin e tij ku ofendonte publikisht gazetaren Dasara Karaiskaj. Ai postoi një foto të saj në instagramin e tij ndërsa shkruante: “Kush është kjo dhëmbë kalbur”.

Pas fotos poston edhe një video, ku gazetarja disa vite më parë shprehte dëshirën për të pasur të ftuar Noizyn me qëllim që fansat e tij të ndiqnin edhe spektaklin e Dasarës. Menjëherë pas videos Noizy bën një tjetër postim ku i thotë gazetares se fansat e tij, nuk do ta ndiqnin kurrë atë.

mbe.jpg

 

Ndërkaq gazetarja Dasara Karaskaj nuk ka reaguar drejtpërdrejt lidhur me komentet e Noizyt, megjithatë ka shpërndarë në instastoryn e saj një mesazh të Dritëro Agollit.

“Ta kesh mik të prish punë, ta kesh armik të ha munw..”, shkruan gazetarja dhe duket sikur në fakt i referohet Noizyt edhe pse ky i fundit tashmë i ka fshirë postimet ofenduese.

 

karais.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033550262451172